GOV.UK Design System (8.x-1.0-beta2) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Value
bg: Стойност

en: None
bg: Не

en: Format
bg: Формат

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Other
bg: Други

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание
