GOV.UK Design System (8.x-1.0-beta2) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Value
gu: મુલ્ય

en: None
gu: એકે નહિ

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Warning
gu: ચેતવણી

en: Other
gu: અન્ય
