GOV.UK Design System (8.x-1.0-beta2) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Value
cy: Gwerth

en: None
cy: Dim

en: Format
cy: Fformat

en: Page title
cy: Pennawd y dudalen

en: Other
cy: Arall
