GOV.UK Design System (8.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: None
de: Keine

en: Page title
de: Seitentitel

en: Warning
de: Warnung

en: Other
de: Weitere

en: Skip to main content
de: Direkt zum Inhalt

en: Primary tabs
de: Primäre Reiter

en: Secondary tabs
de: Sekundäre Reiter

en: Status messages
de: Status-Nachrichten

en: Main page content
de: Hauptinhalt der Seite

en: Footer menu
de: Footer-Menü

en: Site branding
de: Branding der Website

en: Primary admin actions
de: Primäre Verwaltungsaktionen
