GOV.UK Design System (8.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: None
et: Puudub

en: Format
et: Vorming

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Warning
et: Hoiatus

en: Other
et: Muu

en: Tabs
et: Sakid

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Status messages
et: Olekuteated

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Footer menu
et: Jaluse menüü

en: Site branding
et: Saidi bränding

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud
