GOV.UK Design System (8.x-1.0-beta2) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Value
te: విలువ

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Format
te: ఆకృతి

en: Warning
te: హెచ్చరిక

en: Other
te: ఇతర

en: Status messages
te: స్థితి సందేశాలు
