GOV.UK Design System (8.x-1.0-beta2) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Value
vi: Giá trị

en: None
vi: Không có

en: Format
vi: Định dạng

en: Page title
vi: Tiêu đề trang

en: Warning
vi: Cảnh báo

en: Other
vi: Khác

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Primary tabs
vi: Tab chính

en: Secondary tabs
vi: Thẻ phụ

en: Main page content
vi: Nội dung chính của trang
