GovUK Pay (1.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (22 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Value
ar: القيمة

en: Date
ar: التاريخ

en: Country
ar: الدولة

en: Time
ar: الوقت

en: ID
ar: المعرف ID

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Created
ar: الإنشاء

en: Amount
ar: المبلغ

en: Current
ar: الحالي

en: Key
ar: المفتاح

en: Messages
ar: الرسائل

en: Source
ar: المصدر

en: Reference
ar: مرجع

en: Changed
ar: تم التغير

en: Operations links
ar: روابط العمليات

en: Revision log message
ar: رسالة سجل المراجعة

en: Confirmation message
ar: رسالة التأكيد

en: Submission ID
ar: المعرف ID للإرسال

en: UUID
ar: المعرف UUID

en: Submission
ar: إرسال

en: The time that the current revision was created.
ar: الوقت الذي تم فيه إنشاء المراجعة الحالية.
