GovUK Pay (1.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Status
be: Статус

en: Value
be: Значэнне

en: Date
be: Дата

en: Country
be: Краіна

en: Time
be: Час

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Created
be: Створана

en: Current
be: Бягучы

en: Key
be: Ключ

en: Source
be: Крыніца

en: Webform
be: Анкета

en: Revision log message
be: Перагляд log-паведамлення

en: Revision user
be: Карыстальнік версіі

en: Briefly describe the changes you have made.
be: Сцісла апішыце дададзеные змены.

en: The time that the current revision was created.
be: Час калі бягучая версія была створаная.

en: The user ID of the author of the current revision.
be: Ідэнтыфікатар аўтара бягучай версіі.
