GovUK Pay (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (35 entries)

en: Value
da: Værdi

en: Date
da: Dato

en: Country
da: Land

en: Time
da: Tid

en: Email
da: E-mail

en: Created
da: Oprettet

en: CSS class
da: CSS klasse

en: Amount
da: Beløb

en: Current
da: Aktuelle

en: Payment
da: Betaling

en: Payments
da: Betalinger

en: CSS classes
da: CSS klasser

en: City
da: By

en: Key
da: Nøgle

en: Messages
da: Beskeder

en: Source
da: Kilde

en: Available tokens
da: Tilgængelige symboler

en: Address Line 1
da: Adresselinje 1

en: Address Line 2
da: Adresselinje 2

en: Changed
da: Ændret

en: Payment details
da: Betalingsdetaljer

en: Webform
da: Webformular

en: Address fields
da: Adressefelter

en: Bulk operations
da: Masse-handlinger

en: Operations links
da: Redigeringslinks

en: Revision log message
da: Logbesked

en: Confirmation message
da: Bekræftelse

en: Submission ID
da: Indsendelses-ID

en: Currency symbol
da: Valutasymbol

en: Format plural
da: Flertalsformat

en: Field mappings
da: Feltkoblinger

en: Revision user
da: Revidér bruger

en: Briefly describe the changes you have made.
da: Giv en kort beskrivelse af dine ændringer.

en: The time that the current revision was created.
da: Tidspunktet hvor den aktuelle version blev opdateret.

en: The user ID of the author of the current revision.
da: Bruger-IDet på forfatteren af den aktuelle version.
