GovUK Pay (1.0.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Time
dz: དུས་ཚོད།

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།
