GovUK Pay (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (35 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Value
fi: Arvo

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Country
fi: Maa

en: Time
fi: Aika

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Created
fi: Luotu

en: CSS class
fi: CSS-luokka

en: Amount
fi: Määrä

en: Current
fi: Tämänhetkinen

en: Postcode
fi: Postinumero

en: Payment
fi: Maksu

en: Payments
fi: Maksut

en: CSS classes
fi: CSS-luokat

en: City
fi: Kaupunki

en: Key
fi: Avain

en: Messages
fi: Viestit

en: Source
fi: Lähde

en: Available tokens
fi: Käytössä olevat merkinnät

en: Reference
fi: Viittaus

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Payment details
fi: Maksun tiedot

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Bulk operations
fi: Bulkkitoiminnot

en: Operations links
fi: Toimenpidelinkit

en: Revision log message
fi: Version viesti

en: Confirmation message
fi: Vahvistusviesti

en: Submission ID
fi: Lähetyksen ID

en: Currency symbol
fi: Valuutan merkki

en: Format plural
fi: Formatoi monikko

en: Field mappings
fi: Kenttien mappaukset

en: Submission
fi: Lähetys

en: Briefly describe the changes you have made.
fi: Kuvaa lyhyesti tekemäsi muutokset.

en: The time that the current revision was created.
fi: Ajankohta jolloin nykyistä versiota muokattiin.

en: The user ID of the author of the current revision.
fi: Tämänhetkisen version kirjoittajan ID.
