GovUK Pay (1.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Value
hy: Արժեք

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Country
hy: Երկիր

en: Time
hy: Ժամանակ

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Source
hy: Աղբյուր

en: Revision log message
hy: Էջի փոփոխումների տեղեկամատյանի հաղորդագրությունը:

en: Briefly describe the changes you have made.
hy: Հակիրճ նկարագրեք ձեր կատարած փոփոխությունները:
