GovUK Pay (1.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Date
ka: თარიღი

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Time
ka: დრო

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Created
ka: შექმნილია

en: CSS class
ka: CSS კლასი

en: Current
ka: მიმდინარე

en: Key
ka: გასაღები

en: Messages
ka: შეტყობინებები

en: Source
ka: წყარო
