GovUK Pay (1.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Value
kk: Мән

en: Date
kk: Датасы

en: Time
kk: Уақыт

en: Created
kk: Құрылған

en: Messages
kk: Хаттар
