GovUK Pay (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (28 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Value
lv: Vērtība

en: Date
lv: Datums

en: Country
lv: Valsts

en: Time
lv: Laiks

en: Email
lv: E-pasts

en: Created
lv: Izveidots

en: CSS class
lv: CSS klase

en: Amount
lv: Summa

en: Current
lv: Pašreiz

en: Payment
lv: Maksājums

en: Payments
lv: Maksājumi

en: CSS classes
lv: CSS klases

en: City
lv: Pilsēta

en: Key
lv: Atslēga

en: Messages
lv: Ziņojumi

en: Source
lv: Avots

en: Reference
lv: Atsauce

en: Changed
lv: Labots

en: Payment details
lv: Maksājumu detaļas

en: Webform
lv: Webforma

en: Address fields
lv: Adreses lauki

en: Revision log message
lv: Revīzijas žurnāla pieraksti

en: Submission ID
lv: Iesnieguma ID

en: Format plural
lv: Formāta daudzskaitlis

en: Submission
lv: Iesniegums

en: The time that the current revision was created.
lv: Pašreizējās revīzijas izveides laiks.

en: The user ID of the author of the current revision.
lv: Pašreizējās revīzijas autora lietotāja ID.
