GovUK Pay (1.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Value
mn: Утга

en: Date
mn: Огноо

en: Country
mn: Улс

en: Time
mn: Цаг

en: Email
mn: Имэйл

en: Created
mn: Үүссэн
