GovUK Pay (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (26 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Value
ro: Valoare

en: Date
ro: Data

en: Country
ro: Țară

en: Time
ro: Ora

en: Email
ro: email

en: Created
ro: Creat

en: CSS class
ro: Clasă CSS

en: Amount
ro: Suma

en: Current
ro: Actual

en: Payment
ro: Plată

en: Payments
ro: Plăți

en: City
ro: Oraş/Sector

en: Key
ro: Cheie

en: Messages
ro: Mesaje

en: Source
ro: Sursă

en: Reference
ro: Referință

en: Changed
ro: Schimbat

en: Operations links
ro: Legături de operare

en: Revision log message
ro: Mesaj din jurnalul de revizuire

en: Format plural
ro: Format de plural

en: Field mappings
ro: Mapări câmp

en: Revision user
ro: Utilizatorul revizuirii

en: Briefly describe the changes you have made.
ro: Descrieți pe scurt modificările pe care le-ați făcut.

en: The time that the current revision was created.
ro: Momentul în care revizia curentă a fost creată.

en: The user ID of the author of the current revision.
ro: ID-ul de utilizator al autorului reviziei curente.
