GovUK Pay (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (34 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Value
sk: Hodnota

en: Date
sk: Dátum

en: Country
sk: Krajina

en: Time
sk: Čas

en: Email
sk: E-mail

en: Created
sk: Vytvorené

en: CSS class
sk: CSS trieda

en: Amount
sk: Množstvo

en: Current
sk: Aktuálny

en: Payment
sk: Platba

en: Payments
sk: Platby

en: CSS classes
sk: CSS triedy

en: City
sk: Mesto

en: Key
sk: Kľúč

en: Messages
sk: Správy

en: Source
sk: Zdroj

en: Available tokens
sk: Dostupné tokeny

en: Reference
sk: Referencia

en: Changed
sk: Zmenené

en: Payment details
sk: Detaily platby

en: Webform
sk: Webformulár

en: Address fields
sk: Políčka adresy

en: Bulk operations
sk: Hromadné operácie

en: Operations links
sk: Odkazy na operácie

en: Revision log message
sk: Správa do záznamu revízií

en: Confirmation message
sk: Správa o potvrdení

en: Field mappings
sk: Mapovania polí

en: Address line 1
sk: Adresný riadok 1

en: Address line 2
sk: Adresný riadok 2

en: Revision user
sk: Používateľ revízie

en: Briefly describe the changes you have made.
sk: Stručne opíšte zmeny, ktoré ste urobili.

en: The time that the current revision was created.
sk: Čas vytvorenia aktuálnej revízie.

en: The user ID of the author of the current revision.
sk: Používateľské ID autora aktuálnej revízie.
