GovUK Pay (1.0.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Value
sr: Вредност

en: Date
sr: Датум

en: Country
sr: Земља

en: Time
sr: Време

en: ID
sr: ИД

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Created
sr: Направљено

en: Changed
sr: Промењен

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
