GovUK Pay (1.0.0-alpha2) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Value
af: Waarde

en: Date
af: Datum

en: Reset
af: Herstel

en: Country
af: Land

en: Link
af: Skakel

en: Default
af: Verstek

en: Time
af: Tyd

en: Created
af: Geskep

en: Amount
af: Hoeveelheid

en: Source
af: Bron

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -
