GovUK Pay (1.0.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (18 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Value
eo: Valoro

en: Date
eo: Dato

en: Reset
eo: Restarigu

en: Country
eo: Lando

en: Link
eo: Ligilo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Time
eo: Tempo

en: ID
eo: Identigilo

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Created
eo: Kreita

en: Desc
eo: malkreske

en: City
eo: Urbo

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: UUID
eo: Unika uzantonomero

en: Asc
eo: kreske
