GovUK Pay (1.0.0-alpha2) - en to he translation catalogue (38 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Value
he: ערך

en: Date
he: תאריך

en: Reset
he: איתחול

en: Country
he: מדינה

en: Link
he: קישור

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Time
he: זמן

en: Email
he: דוא"ל

en: Created
he: נוצר

en: CSS class
he: קלאס CSS

en: Amount
he: כמות

en: Current
he: נוכחי

en: Desc
he: יורד

en: Payment
he: תשלום

en: City
he: עיר

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Key
he: מפתח

en: Messages
he: מסרים

en: Source
he: מקור

en: Available tokens
he: אסימונים זמינים

en: Reference
he: רפרנס

en: Changed
he: השתנה

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Bulk operations
he: פעולות גורפות

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Operations links
he: קישורים תפעוליים

en: Revision log message
he: הודעת יומן לגרסאות

en: Confirmation message
he: הודעת אישור

en: Submission ID
he: מזהה הגשה

en: Asc
he: סדר עולה

en: Revision user
he: משתמש הגרסה

en: Briefly describe the changes you have made.
he: תאור קצר של השינויים שבוצעו.
