GovUK Pay (1.0.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Value
ku: نرخ

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Link
ku: بەستەر

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Time
ku: کات

en: Email
ku: ئیمێل

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Key
ku: کلیل

en: Source
ku: سەرچاوە

en: Revision log message
ku: پەیامەکانی تۆماری پێداچوونەوە
