GovUK Pay (1.0.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Value
ne: मान

en: Date
ne: मिति

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Link
ne: लिङ्क

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Time
ne: समय

en: ID
ne: परिचय

en: Email
ne: ईमेल

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Current
ne: ताजा

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Messages
ne: सन्देशहरू

en: Source
ne: स्रोत

en: « First
ne: « पहिलो

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
