GovUK Pay (1.0.0-alpha2) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Value
am: እሴት

en: Date
am: ቀን

en: Default
am: ነባሪ

en: Time
am: ሰዓት

en: ID
am: አይዲ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Sort by
am: ደርድር

en: Source
am: ምንጭ

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
