GovUK Pay (1.0.0-alpha2) - en to az translation catalogue (26 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Value
az: Qiymət

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Country
az: Ölkə

en: Default
az: Susmaya görə

en: Time
az: Vaxt

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: CSS class
az: CSS klas

en: Current
az: Hazırkı

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Key
az: Açar

en: Messages
az: Mesajlar

en: Source
az: Mənbə

en: Reference
az: Istinad

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Operations links
az: Əməliyyat linkləri

en: Revision log message
az: Revizyon jurnalı mesajı
