GovUK Pay (1.0.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Date
bn: তারিখ

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Time
bn: সময়

en: Email
bn: ইমেইল
