GovUK Pay (1.0.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (27 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Time
bo: དུས་ཚོད

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: CSS class
bo: CSS ཡི་སྒྲིག་གཞི

en: Current
bo: མིག་སྔར

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: CSS classes
bo: CSS སྒྲིག་དཔེ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Key
bo: གནད་ཚིག

en: Messages
bo: བརྡ་འཕྲིན

en: Source
bo: ཁུངས

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Revision log message
bo: བསྒྱུར་བཅོས་བྱས་པའི་ཟིན་ཐོ

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Format plural
bo: མང་ཚིག་བསྐྱར་སྒྲིག་བྱེད་པ
