GovUK Pay (1.0.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Value
bs: Vrijednost

en: Date
bs: Datum

en: Country
bs: Zemlja

en: Time
bs: Vrijeme

en: Created
bs: Kreiran

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Messages
bs: Poruke

en: Source
bs: Izvor

en: Apply
bs: Primjeni
