GovUK Pay (1.0.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (46 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Value
ca: Valor

en: Date
ca: Data

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Country
ca: País

en: Link
ca: Enllaç

en: Default
ca: Per defecte

en: Time
ca: Hora

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Created
ca: Creat

en: CSS class
ca: Classe CSS

en: Amount
ca: Import

en: Current
ca: Actual

en: Postcode
ca: Codi Postal

en: Payment
ca: Pagament

en: Payments
ca: Pagaments

en: CSS classes
ca: Classes CSS

en: City
ca: Ciutat

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Key
ca: Clau

en: Messages
ca: Missatges

en: Source
ca: Font

en: Available tokens
ca: Comodins disponibles

en: Reference
ca: Referència

en: Address Line 1
ca: Adreça línia 1

en: Address Line 2
ca: Adreça línia 2

en: Changed
ca: Canviat

en: Payment details
ca: Detalls del pagament

en: Webform
ca: Formulari web

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Address fields
ca: Camps d'adreça

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Operations links
ca: Enllaços d'operacions

en: Revision log message
ca: Missatge de registre de la revisió

en: Confirmation message
ca: Missatge de confirmació

en: Submission ID
ca: Identificador d'enviament

en: Format plural
ca: Formata el plural

en: Submission
ca: Enviament

en: Revision user
ca: Usuari de la revisió

en: Briefly describe the changes you have made.
ca: Descriviu breument els canvis que heu fet.

en: The time that the current revision was created.
ca: L'hora en què es va crear la revisió actual.

en: The user ID of the author of the current revision.
ca: L'ID d'usuari de l'autor de la revisió actual.
