GovUK Pay (1.0.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (20 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Value
cy: Gwerth

en: Date
cy: Dyddiad

en: Reset
cy: Ailosod

en: Country
cy: Gwlad

en: Link
cy: Dolen

en: Default
cy: Diofyn

en: Time
cy: Amser

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Current
cy: Cyfredol

en: Payment
cy: Taliad

en: City
cy: Tref

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Key
cy: Allwedd

en: Webform
cy: Ffurf gwe

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
