GovUK Pay (1.0.0-alpha2) - en to el translation catalogue (36 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Value
el: Αξία

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Country
el: Χώρα

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Time
el: Ώρα

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: CSS class
el: Κλάση CSS

en: Amount
el: Ποσό

en: Current
el: Τρέχοντα

en: Desc
el: Φθί

en: Payment
el: Πληρωμή

en: Payments
el: Πληρωμές

en: CSS classes
el: Κλάσεις CSS

en: City
el: Πόλη

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Key
el: Κλειδί

en: Messages
el: Μηνύματα

en: Source
el: Πηγή

en: Available tokens
el: Διαθέσιμα σύμβολα αντικατάστασης

en: Reference
el: Αναφορά

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Payment details
el: Λεπτομέρειες πληρωμής

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Revision log message
el: Μήνυμα καταγραφής αναθεωρήσεων

en: Currency symbol
el: Σύμβολο νομίσματος

en: Asc
el: Αύξ

en: Revision user
el: Χρήστης αναθεώρησης

en: Briefly describe the changes you have made.
el: Συνοπτικά περιγράψτε τις αλλαγές που κάνατε.

en: The time that the current revision was created.
el: Η ώρα που η τρέχουσα αναθεώρηση δημιουργήθηκε.

en: The user ID of the author of the current revision.
el: Το μοναδικό αναγνωριστικό χρήστη του συντάκτη της τρέχουσας αναθεώρησης.
