GovUK Pay (1.0.0-alpha2) - en to et translation catalogue (44 entries)

en: Status
et: Olek

en: Value
et: Väärtus

en: Date
et: Kuupäev

en: Reset
et: Tühista

en: Country
et: Riik

en: Default
et: Vaikimisi

en: Time
et: Aeg

en: Email
et: E-kiri

en: Created
et: Loodud

en: CSS class
et: CSS klass

en: Amount
et: Kogus

en: Current
et: Praegune

en: Desc
et: Kahanev

en: Payment
et: Maksmine

en: Payments
et: Maksed

en: CSS classes
et: CSS klassid

en: City
et: Linn

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Key
et: Võti

en: Messages
et: Sõnumid

en: Source
et: Allikas

en: Reference
et: Viide

en: Changed
et: Muudetud

en: Webform
et: Veebivorm

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Address fields
et: Aadressi väljad

en: Bulk operations
et: Masstegevused

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Operations links
et: Toimingute lingid

en: Revision log message
et: Muudatuse kirjeldus

en: Submission ID
et: Vastuse ID

en: Currency symbol
et: Valuuta sümbol

en: Asc
et: Kasvav

en: Format plural
et: Mitmuse formaat

en: Field mappings
et: Välja mappingud

en: Submission
et: Vastus

en: Revision user
et: Versiooni kasutaja

en: Briefly describe the changes you have made.
et: Kirjelda lühidalt tehtud muudatusi.

en: The time that the current revision was created.
et: Aeg mil praegune versioon loodi.

en: The user ID of the author of the current revision.
et: Praeguse versiooni autori kasutaja ID.
