GovUK Pay (1.0.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (26 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Value
eu: Balioa

en: Date
eu: Data

en: Reset
eu: Garbitu

en: Country
eu: Herria

en: Link
eu: Esteka

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Time
eu: Ordua

en: ID
eu: IDa

en: Email
eu: Eposta

en: Created
eu: Sortua

en: CSS class
eu: CSS klasea

en: Current
eu: Unekoa

en: Desc
eu: Beheraka

en: Key
eu: Giltza

en: Messages
eu: Mezuak

en: Source
eu: Iturburua

en: Available tokens
eu: Gaituriko aldagaiak (tokens)

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka
