GovUK Pay (1.0.0-alpha2) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Status
is: Støða

en: Value
is: Virði

en: Date
is: Dagfesting

en: Reset
is: Tómstilla

en: Default
is: Standard

en: Time
is: Tíð

en: Created
is: Stovnað

en: Key
is: Lykil
