GovUK Pay (1.0.0-alpha2) - en to ga translation catalogue (8 entries)

en: Country
ga: Tír

en: Time
ga: Am

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Postcode
ga: Cód Poist

en: Payment
ga: Íocaíocht

en: City
ga: Cathair

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
