GovUK Pay (1.0.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (41 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Value
gl: Valor

en: Date
gl: Data

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Country
gl: País

en: Link
gl: Ligazón

en: Default
gl: Predeterminado

en: Time
gl: Hora

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Created
gl: Creado

en: CSS class
gl: Clase CSS

en: Amount
gl: Cantidade

en: Current
gl: Actual

en: Payment
gl: Pagamento

en: CSS classes
gl: Clases CSS

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Key
gl: Clave

en: Messages
gl: Mensaxes

en: Source
gl: Orixe

en: Reference
gl: Referencia

en: Address Line 1
gl: Enderezo Liña 1

en: Address Line 2
gl: Enderezo Liña 2

en: Changed
gl: Cambiado

en: Payment details
gl: Detalles do pago

en: Webform
gl: Formulario web

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Address fields
gl: Campos en liña

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Revision log message
gl: Mensaxe do historial de revisións

en: Confirmation message
gl: Mensaxe de confirmación

en: Submission ID
gl: ID de envío

en: Format plural
gl: Formatear plural

en: Submission
gl: Envío

en: Revision user
gl: Usuario da revisión

en: Briefly describe the changes you have made.
gl: Describa brevemente os cambios que realizou.

en: The time that the current revision was created.
gl: Momento no que a revisión actual foi creada.

en: The user ID of the author of the current revision.
gl: O ID do usuario autor da revisión actual.
