GovUK Pay (1.0.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Date
gu: તારીખ

en: Link
gu: કડી

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Time
gu: સમય

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: City
gu: શહેર

en: Key
gu: ચાવી

en: Messages
gu: સંદેશાઓ

en: Reference
gu: સંદર્ભ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Apply
gu: લાગુ કરો
