GovUK Pay (1.0.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: Value
hr: Vrijednost

en: Date
hr: Datum

en: Reset
hr: Poništi

en: Country
hr: Država

en: Link
hr: Poveznica

en: Default
hr: Zadano

en: Time
hr: Vrijeme

en: Email
hr: E-pošta

en: Created
hr: Stvoreno

en: Amount
hr: Iznos

en: Current
hr: Trenutno

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Key
hr: Ključ

en: Messages
hr: Poruke

en: Source
hr: Izvor

en: Available tokens
hr: Dostupni tokeni

en: Apply
hr: Primjeni

en: Revision log message
hr: Poruka zapisnika revizije

en: Asc
hr: Uzlazno
