GovUK Pay (1.0.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (60 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Value
hu: Érték

en: Date
hu: Dátum

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Country
hu: Ország

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Time
hu: Idő

en: ID
hu: Azonosító

en: Email
hu: E-mail

en: Created
hu: Létrehozva

en: CSS class
hu: CSS osztály

en: Amount
hu: Összeg

en: Current
hu: Jelenlegi

en: Postcode
hu: Irányítószám

en: Desc
hu: Csökk

en: Payment
hu: Fizetés

en: Payments
hu: Fizetési lehetőségek

en: CSS classes
hu: CSS osztályok

en: City
hu: Város

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Key
hu: Kulcs

en: Messages
hu: Üzenetek

en: Source
hu: Forrás

en: Available tokens
hu: Elérhető vezérjelek

en: Reference
hu: Referencia

en: Metadata
hu: Metaadat

en: Address Line 1
hu: Cím sor 1

en: Address Line 2
hu: Cím sor 2

en: Changed
hu: Módosítva

en: Payment status
hu: Fizetés állapota

en: Payment details
hu: A fizetés részletei

en: Webform
hu: Űrlap

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Billing Address
hu: Számlázási cím

en: Offset
hu: Eltolás

en: Address fields
hu: Címmezők

en: Bulk operations
hu: Tömeges műveletek

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Operations links
hu: Műveletek hivatkozásai

en: Revision log message
hu: Változatnapló-üzenet

en: Confirmation message
hu: Beküldés utáni üzenet

en: Submission ID
hu: Kitöltés azonosítója

en: Currency symbol
hu: Pénznem jele

en: Asc
hu: Növ

en: Format plural
hu: Többesszám formátuma

en: Field mappings
hu: Mező leképezések

en: Address line 1
hu: Címsor 1

en: Address line 2
hu: Címsor 2

en: Submission
hu: Beküldés

en: Email field
hu: E-mail mező

en: Revision user
hu: Változatot készítő felhasználó

en: Briefly describe the changes you have made.
hu: Az elvégzett változtatások rövid leírása.

en: The time that the current revision was created.
hu: Az időpont, mikor az aktuális változatot létrehozták.

en: The user ID of the author of the current revision.
hu: Az aktuális változat szerzőjének felhasználói azonosítója.

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.
