GovUK Pay (1.0.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Value
jv: Biji

en: Date
jv: Tanggal

en: Reset
jv: Baléknā

en: Country
jv: Negara

en: Link
jv: Tautan

en: Default
jv: Gawan

en: Time
jv: Wektu

en: Created
jv: Digawé

en: CSS class
jv: Klas CSS

en: Current
jv: Saiki

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Key
jv: Kunci

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Revision log message
jv: Pesen log revisi

en: Asc
jv: Urut Maju
