GovUK Pay (1.0.0-alpha2) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Value
km: តម្លៃ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Link
km: តំណ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Time
km: ពេលវេលា

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Key
km: សំខាន់

en: Revision log message
km: សារ​កំណត់​ហេតុ​នៃ​ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ
