GovUK Pay (1.0.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (19 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Time
kn: ಸಮಯ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Amount
kn: ಮೊತ್ತ

en: Current
kn: ಪ್ರಸಕ್ತ ಖಂಡ

en: Key
kn: ಕೀಲಿ

en: Messages
kn: ಸಂದೇಶಗಳು

en: Source
kn: ಆಕರ

en: Metadata
kn: ಮೆಟಾಡಾಟ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು
