GovUK Pay (1.0.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (36 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Value
lt: Reikšmė

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Country
lt: Šalis

en: Link
lt: Nuoroda

en: Default
lt: Numatytasis

en: Time
lt: Laikas

en: Email
lt: El. paštas

en: Created
lt: Sukurta

en: CSS class
lt: CSS klasė

en: Amount
lt: Suma

en: Current
lt: Dabartinis

en: Payment
lt: Mokėjimas

en: Payments
lt: Mokėjimai

en: CSS classes
lt: CSS kalsės

en: City
lt: Miestas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Key
lt: Raktas

en: Messages
lt: Žinutės

en: Source
lt: Šaltinis

en: Reference
lt: Nuoroda

en: Changed
lt: Pakeista

en: Payment details
lt: Mokėjimo informacija

en: Webform
lt: Web forma

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Address fields
lt: Adreso laukeliai

en: Bulk operations
lt: Masinės operacijos

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Revision log message
lt: Versijos pakeitimo žinutė

en: Submission ID
lt: Pateikimo ID

en: Submission
lt: Pateikimas

en: Briefly describe the changes you have made.
lt: Trumpai aprašykite ką Jūs pakeitėte.

en: Wrapper attributes
lt: Wrapper atributai
