GovUK Pay (1.0.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: Date
nn: Dato

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Country
nn: Land

en: Link
nn: Lenke

en: Default
nn: Standard

en: Time
nn: Tid

en: Created
nn: Laga

en: Payment
nn: Betaling

en: City
nn: By

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: Address fields
nn: Adressefelt

en: - All -
nn: - Alle -

en: Revision log message
nn: Loggmelding for revisjonen
