GovUK Pay (1.0.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Value
ps: بيه

en: Date
ps: نيټه

en: Link
ps: تړونی

en: Default
ps: تلواله

en: Time
ps: وخت

en: ID
ps: پېژند

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Key
ps: کيلی

en: Source
ps: سرچينه

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
