GovUK Pay (1.0.0-alpha2) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Value
si: අගය

en: Date
si: දිනය

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
