GovUK Pay (1.0.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (21 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Date
ta: தேதி

en: Reset
ta: மீளமை

en: Country
ta: நாடு

en: Link
ta: சுட்டி

en: Default
ta: இயல்பான

en: Time
ta: நேரம்

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Current
ta: தற்சமய

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Key
ta: சாவி

en: Messages
ta: செய்திகள்

en: Source
ta: மூலம்

en: Reference
ta: குறிப்பு

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »
