GovUK Pay (1.0.0-alpha2) - en to te translation catalogue (16 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Value
te: విలువ

en: Date
te: తేదీ

en: Country
te: దేశం

en: Link
te: లింకు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Time
te: సమయం

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Created
te: సృష్టితం

en: City
te: నగరం

en: Messages
te: సందేశాలు

en: Source
te: మూలం

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
